Wyposażenie łazienki

umywalka nablatowa

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. Tutaj nie tylko dokonuje się potrzebnych zabiegów higienicznych, ale również często relaksuje się po ciężkim dniu pracy. Dlatego warto zadbać, by była urządzona nie tylko praktycznie i wygodnie, ale również estetycznie.

Wanna czy prysznic?

Wiele ludzi ma problem z podjęciem decyzji, czy w ich łazience ma stanąć wanna czy prysznic. A gdyby tak wybrać jednocześnie dwie opcje, kupując jeden element wyposażenia? Taką możliwość daje montaż wannoprysznica. Standardowa wanna wyposażona jest w szklaną kabinę oraz baterię prysznicową. Dzięki temu można w każdej chwili albo wziąć szybki prysznic, albo cieszyć się gorącą kąpielą.

Umywalka nablatowa

Ostatnio bardzo modnym rozwiązaniem jest umywalka nablatowa (sprawdź). W sklepach znaleźć można wiele jej modeli i rzeczywiście – niektóre są bardzo dekoracyjne. Umywalka nablatowa wykonana z barwionego, grubego szkła, doda nowoczesności każdej łazience. Warto dodać, żę ten typ umywalki pozwala na zachowanie pustej przestrzeni pod blatem, co pozwala na wygodne przechowywanie środków czystości lub kosmetyków.

Osoby, które lubią korzystać z łazienki we dwójkę podczas porannych rytuałów pielęgnacyjnych, mogą się zdecydować na montaż dwóch umywalek obok siebie. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla większych łazienek, w mniejszych bowiem będzie ograniczać tak bardzo potrzebną wolną przestrzeń. Alternatywą dla niej jest umywalka częściowo lub całkiem wpuszczana w blat.


Tags: